Valymo kokybės monitoringas

Valymo monitoringas (stebėsena) – ilgalaikis, reguliarus ir sistemingas valymo kokybės stebėjimas, analizavimas ir rekomendacijų rengimas.

Mūsų komanda – valymo paslaugų sektoriaus ekspertai, mes galime nuosekliai ir detaliai atlikti valymo monitoringą ir pateikti išsamią ataskaitą, pvz.:

  • stebėti Jūsų arba valymo įmonės darbuotojus, kurie atlieka valymo darbus (ar dirba tikslingai, atsakingai, produktyviai ir t.t.);
  • peržiūrėti ir koreguoti valymo programas ar metodus;
  • peržiūrėti ir išanalizuoti sudarytas technines specifikacijas su valymo paslaugų įmone;
  • objektyviai įvertinti valymo paslaugų kokybės ir kainos santykį;
  • teikti rekomendacijas dėl valymo įrangos, priemonių peržiūrėjimo, atnaujinimo ar keitimo;
  • nurodyti detalius teikiamų valymo paslaugų trūkumus;
  • prognozuoti tolimesnę Jūsų įmonės ar organizacijos valymo paslaugų kokybę.

Pateikiame inovatoriškus valymo kokybės sprendimus, kurie užtikrina teigiamą pokytį, t. y. valymo kokybės standarto augimą bei aukštos valymo kokybės pastovumą. Siekiant kokybiškesnių valymo paslaugų, mes edukuojame valymo paslaugų įmones, kurdami nuoseklią sistemą, kuri padeda išlaikyti aukštą valymo kokybę Jūsų pastatuose.

Valymo kokybės monitoringas Jums padės pasiekti ir išlaikyti aukštą pastatų ar teritorijos valymo kokybę, užtikrins teikiamų valymo paslaugų kokybiškumą ir sumažins neatitikimų skaičių bei gaunamų skundų skaičių iš savo darbuotojų ar klientų dėl nekokybiškų ar žemos kokybės patalpų valymo.

Dėl sistemingo valymo kokybės stebėjimo ir analizavimo Jūsų įmonė ar organizacija bus preciziška valymo kokybės atžvilgiu. Mes užtikrinsime kasdieninio valymo kokybę, nepriekaištingą švarą, kuri džiugins ne tik klientus, bet ir Jūsų darbuotojus.