Apie mus

UAB ,,Qualitas LT" - tai pirmoji įmonė Lietuvoje, pradėjusi teikti  nepriklausomų valymo kokybės auditų bei valymo kokybės vertinimo sistemų paslaugas. Mūsų įmonė įkurta siekiant pakelti valymo kokybės standartą viešajame ir privačiajame sektoriuose bei įdiegti vieningą valymo kokybės vertinimo sistemą rinkoje.


UAB ,,Qualitas LT“ - ne valymo paslaugų įmonė ir nepriklauso jokiai valymo paslaugų kompanijai. Mes esame nepriklausoma komanda, bendradarbiaujanti su klientais, kuriems rūpi aukšta valymo kokybė ir kaštų optimizavimas valymo paslaugoms. Kadangi mes nepriklausome jokiai valymo paslaugų įmonei - valymo kokybės auditavimus atliekame itin objektyviai ir nešališkai. Bendradarbiaujant su UAB ,,Qualitas LT“, Jūs galite ne tik ženkliai sumažinti ar sureguliuoti kaštus valymui, bet ir pasiekti, o taip pat ir išlaikyti, norimą valymo kokybę.

Apie mus

UAB "Qualitas LT"- inovatyvi, objektyvi  ir iššūkių nebijanti komanda, kuri specializuojasi valymo kokybėje ir valymo kokybės vertinimo sistemose.

UAB "Qualitas LT" dirba su naujausiomis technologijomis bei inovatyviais sprendimais. Mūsų profesionali komanda glaudžiai bendradarbiauja su BICSc (British Institute of Cleaning Science) bei LR vyriausybinėmis organizacijomis, siekiant valymo kokybės kėlimo esamoje rinkoje. Mūsų ekspertų sukurta valymo kokybės vertinimo sistema remiasi BS EN 15349, INSTA 800, DIN 77400 vertinimo standartų fragmentais, gerosios praktikos patirtimi, bendrosiomis techninėmis specifikacijomis, higienos normomis ir atitinkamais LR teisės aktais.

UAB "Qualitas LT" teikiamos paslaugos:

- nepriklausomi valymo kokybės auditai
- vieningos valymo kokybės vertinimo sistemos
- valymo kokybės monitoringas
- techninių specifikacijų sudarymas
- valymo paslaugų įmonės veiklos matuokliai (KPI)
- konsultacijos

Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje

Savo klientams mes esame lyderiai ir partneriai. Mums valymo kokybė, preciziškumas ir objektyvumas yra prioritetai. Bendradarbiaujame tam, kad pasiektume valymo kokybę tokią, kokia ji turi būti pagal valymo paslaugų įmonių įsipareigojimus, technines specifikacijas, numatytus teisės aktus, Lietuvos bei tarptautinius standartus, higienos normatyvas bei klientų lūkesčius.


Misija
Valymo kokybės standarto kėlimas viešajame ir privačiajame sektoriuose.
Vizija
Objektyviai audituoti valymo kokybę bei įdiegti vieningas valymo kokybės vertinimo sistemas, padedančias kelti ir išlaikyti aukštą valymo kokybės standartą.
Strategija
Būti teigiamu pokyčiu bei inovatyviais ir objektyviais partneriais valymo kokybės sektoriuje.

UAB "Qualitas LT"- Jūsų Partneris Valymo Kokybėje